logo ClickItGroup

Click IT Group to firma, która powstała z pasji do IT. Specjalizujemy się we wdrożeniach systemów Microsoft, rekrutacji i outsourcingu Specjalistów IT. Mamy ponad 8 lat doświadczenia. Skutecznie łączymy pracowników i pracodawców, oraz wdrażamy systemy IT. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie obu stron.

Nie znajdziemy Ci pracy ani pracownika na jutro. Znajdziemy na lata.

Na co możesz liczyć?

Elastyczność

Nie jesteśmy korporacją, nie mamy odgórnych przykazów. Potrafimy się dostosować do oczekiwań zarówno klienta jak i kandydata. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Wsłuchujemy się w potrzeby i na nie reagujemy.

Responsywność

Zawsze możesz na nas liczyć, będziemy z Tobą w stałym kontakcie. Zmiana pracy czy uruchomienie procesu rekrutacyjnego to ważne decyzje, które wymagają świadomych ale też szybkich działań. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wiedza

Nie jesteśmy Programistami, ale wiemy jak się z nimi porozumiewać, rozumiemy różnicę między frontem a backendem. Dzięki latom doświadczeń i zrealizowanych rekrutacji, rozumiemy potrzeby kandydatów i klientów i potrafimy znaleźć wspólny język. Co nie znaczy, że nas nie zaskoczysz codziennie powstaje nowa technologia lub wersja, której jeszcze nie znamy. Z przyjemnością Cię wysłuchamy.

Pasja

Kochamy to, co robimy i robimy to, co kochamy, dlatego, dobrze nam to wychodzi. Nie zmuszamy się do niczego. Rekrutacja i IT to obszary, w których dobrze się czujemy, dlatego wkładamy to serce. Lubimy ludzi i rozmowy z nimi. Chcesz porozmawiać? Z przyjemnością!

Co jeszcze możemy o sobie powiedzieć?

Jesteśmy zespołem dobrze zgranych ludzi, zupełnie różnych, z różnymi zainteresowaniami – jedni lubią tatuaże i sztuki walki a drudzy jazdę konną i książki, natomiast mamy ten sam cel – znajdować odpowiednich ludzi do odpowiednich organizacji i dopasowanych organizacji do oczekiwań ludzi.

Chcesz do nas dołączyć?

Szukamy osób bardzo doświadczonych jak i tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją karierę.

Potrzebujesz wsparcia? Daj nam znać!